MMO İstanbul Şubesi'nden Covid-19 Önlemleri

Dünyada ve Türkiye'de hızla yayılan Covid-19 ile ilgili tedbirlerin arttığı bu günlerde, MMO İstanbul Şubesi olarak biz de bazı önlemler almaya başladık. Oda hizmetlerimizi aksatmadan ve personelimizin sağlığını tehlikeye atmadan sürdüreceğimiz faaliyetlerimizi, salgının seyrine göre aktif şekilde güncelleyeceğiz.

Öncelikle, Oda çalışmalarımızı kesintiye uğramadan sürdürmek için dijital imkanları kullanıyor olacağız. Şube Yönetim Kurulu, Temsilcilik Yürütme Kurulu ve komisyon toplantılarımızı dijital platformlar üzerinden yapacağız.

Eğitim faaliyetlerimizi dijital platformlardan devam ettireceğiz, sınavlı olan eğitimler için bu aşamada açık olan temsilciliklerimizde en fazla 8 kişi olacak şekilde sınavları gününde açıyor olacağız. Beylikdüzü Temsilciliğimiz ve Şişli Temsilciliğimiz, insan yoğunluğunun çok fazla olduğu alanlarda bulunmasından kaynaklı bir süre hizmet vermeyecek.

Bu süreçte, üyelerimizden ricamız kendilerinin ve başkalarının sağlığını koruyabilmek adına, Odamız ile ilgili işlemlerini https://makina.mmo.org.tr'den, Makina Mobil Uygulamamızdan ya da WhatsApp hattımız (+90 212 295 95 00) üzerinden gerçekleştirmeleridir.

Üyelerimiz, Odamıza gelmeden aşağıdaki hizmetleri online olarak gerçekleştirebilirler:
  • Online Oda Üyelik Belgesi
  • Oda Üyelik Başvurusu
  • Öğrenci Üyelik Başvurusu
  • SMM Başvurusu

Ek olarak karantina alanları, hastaneler ve toplu yaşam alanlarına dair alınması gereken acil teknik önlemleri de geçtiğimiz hafta basın toplantısı gerçekleştirdik. Linki aşağıda bilginize sunuyoruz.

Tüm dünya da yaşanan bu zor günlerin en kısa zamanda geride kalması dileğiyle.