Doğalgaz İç Tesi̇sat Mühendi̇s Yetki̇lendi̇rme Eği̇ti̇mi̇ (Akşam)(Çevri̇mi̇çi̇) ANKARA ŞUBE 8 Mayıs 2023 Pazartesi 17:00 Doğalgaz Eğitimleri
1 / 30
Eğitim Hakkında


Eğitim ZOOM platformu aracılığıyla online eğitim olarak gerçekleştirilecektir. Online eğitimimiz günlük ortalama 6 oturum olarak yapılacak olup, oturumlar arasında aralar verilecektir.
Online eğitim katılım bağlantısı eğitimden önce kayıt yaptırdığınız mail adresinize gönderilecektir.
Tanımlanan eğitim süresinin tamamına katılım zorunludur. Online eğitim katılım süreleri MMO yöneticisi tarafından denetlenecek olup, katılım şartlarını yerine getiren katılımcılar ardından gerçekleşecek olan sınavdan başarılı olması halinde Mühendis Yetki Belgesi düzenlenecektir.  Kurs bitiminde Devam şartını sağlayan adaylar https://makina.mmo.org.tr/sinavlar adresinden sınav için başvurabilirler.


Belgelendirme: Eğitimi tamamlayan katılımcılar sistem üzerinden sınav seçip katılabileceklerdir. Başarı notu 100 üzerinden en az 70'dir. Başarılı olanlara Oda tarafından Doğalgaz İç Tesisat Mühendis Yetki Belgesi verilecektir. Adayın en fazla 4 sınav hakkı olup, kursa devam zorunluluğu vardır. 

08.05.2023-09.05.2023 Salı-Çarşamba

Eğitim İçeriği

- Doğalgaz İç Tesisat Projelendirme Esasları 

- Doğalgaz İç Tesisat Uygulama Esasları 

Kimler Katılabilir

- Temel Doğalgaz Eğitimini tamamlamış olanlar 

- Oda Üyesi Makina Mühendisi

- Üye ödenti borcu olmamak

Ödeme Bilgileri

Kurs Ücreti : 1240 TL

Belge Ücreti: 350 TL (Sınava katıldığınız şubeye yatırılacaktır. Sınav günü elden yatırabilirsiniz.)

Sanal pos ile ödeme yapılacaktır.