Iatf 16949:2016 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi Standardı Iç Denetçi Eğitimi -- Çevrimiçi Eğitim Sanal Sınıf 18 Aralık 2023 Pazartesi 09:00 Çevrimiçi Eğitimler
7 / 16
Eğitim Hakkında

IATF 16949:2016 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi Standardı Iç Denetçi Eğitimi -- Çevrimiçi Eğitim

Tarih:18-19 Aralık2023; 09.30-16.30

Eğitmen: Halit Menemenlioğlu

Eğitim İçeriği

Eğitimin Amacı

Otomotiv sektörü firmalarının kalite yönetim sistemlerinin, IATF 16949 Otomotiv Sektörü Kalite Yönetim Sistemi gereklerine uygunluğunun doğrulanması için iç denetim sisteminin kurulması, denetimlerin planlanması ve uygulanması için gereken bilgileri katılımcılara aktarmak ve bu bilgileri pratik uygulamalarla pekiştirmektir.

Eğitimin İçeriği

·         Otomotiv kalite yönetim sistemi IATF 16949:2016 / İstenen çıktılar, Bileşenlerine genel bakış, İç tetkik şartları
·         ISO 19011’e göre yönetim sistemi tetkiki hakkında kılavuz ve IATF 16949’un tetkiki için uygulama kılavuzları
·         İç tetkik prosesinde müşteri özel şartlarının önemi
·         Tetkikte otomotiv proses yaklaşımı
·         Denetimin planlanması
·         Denetimin uygulanması
·         Raporlama, bulgular ve uygunsuzluklar
·         Düzeltici faaliyetler ve takip denetimi
·         Sınav

Eğitim, alıştırma temeline dayanan, katılımcı odaklı bir yaklaşımla olacaktır. Böyle bir öğrenme şekli tecrübe ve bilgi birikiminizi diğer katılımcılarla paylaşmanıza, size sunulan bilgileri hayata geçirmenize ve kendi iş yerinizde daha iyi şekilde akılda kalmasına ve uygulanmasına yardımcı olacaktır. Eğitimde konular, gerçeğe uygun uygulama örnekleri ve grup çalışmaları ile tartışılır. Bunlara ek olarak ev ödevleri verilir.

Kimler Katılabilir

IATF 16949 sisteminin kuruluşunda, uygulamasında ve denetlemelerinde görevlendirilecek personel. Katılımcıların IATF 16949 standardına hakim olmaları gerekmektedir. Eğitim standart şartlarını bilen katılımcılara göre tasarlanmıştır.

Ödeme Bilgileri

Önkayıt ve Kayıt:

*İndirimli ücret aidat borcu bulunmayan üyelerimize uygulanmaktadır.

*Seminerimizde aynı firmadan 3 kişi ve üzeri katılımlarda dış katılımcı eğitim ücretinde kişi başı %15 indirim uygulanır. Aynı firmadan katılım 4 kişi ile sınırlıdır.

Portal üzerinden Kayıt ve Ödeme:

*Firmadan toplu katılımda bulunmuyorsanız; Kayıt ol sekmesini onaylamanız ve ön kayıt işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Ön kaydınızın tamamlamanız sonrasında kesin kayıt işleminin tamamlanması için, ekrana gelen Sanal POS ile veya aşağıda belirtilen hesaplarımıza ödemenizi yapmanız gerekmektedir. (Ödeme açıklamasında kurs adı ve katılımcı ismi belirtilmelidir.

Firmalardan Toplu Katılımlarda Kayıt ve Ödeme

*Firmadan toplu katılım gerçekleştirecekseniz; önkayıt için Kayıt formunu  doldurarak ikm-izmir@mmo.org.tr ,  egitim-izmir@mmo.org.tr  iletilmesi gereklidir.

*Kesin kayıt için eğitim ücretinin aşağıda belirtilen banka hesabına yatırılarak, banka dekontunun aynı  e-posta adreslerine iletilmesi gereklidir.

*Yapı Kredi Ankara Şubesi 929-92110663 no’lu banka hesabımız -IBAN TR 73 0006 7010 0000 0092 1106 63)

*Kayıt işleminiz eğitimden en geç 3 gün öncesinde tamamlanmalıdır.

*Eğitimin bir gün önce eğitim dokümanları ve eğitime katılım bağlantı adresi, e-posta ile tarafınıza gönderilecektir.  

*Eğitimlerimiz Online ZOOM programı üzerinden interaktif şekilde gerçekleştirileceğinden aynı mekandan toplu  katılımlarda sesin yankılanmasını engellemek için;  mikrofonlu kulaklık kullanılması uygun olacaktır. 

*Planlanan eğitimlerimizin tarihlerinde; kontenjan durumuna göre değişikliğe gidilebilmektedir.


KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYINIZ  

Bağlantıyı Farklı Kaydet İle İndiriniz.