Doğalgaz İç Tesi̇sat Mühendi̇s Yetki̇lendi̇rme Eği̇ti̇mi̇ (Çevrimiçi Eğitim) İZMİR ŞUBE 9 Kasım 2023 Perşembe 17:00 Doğalgaz Eğitimleri
1 / 20
Eğitim Hakkında

Eğitim Günleri ve Saatleri: 09-10.11.2023 - (17:00-22:00)

Sayın Üyemiz; Bu eğitime kayıt olmak  için TEMEL DOĞALGAZ EĞİTİMİ ne de kayıt olmanız gerekmektedir. Temel Doğalgaz Eğitimi ön şartı bulunmaktadır. 

Ücretlendirme: 1600 TL Eğitim Ücreti 

Sınav Ücreti 450 TL (Sınava Girelecek olan Şubeye Ödenecektir)

SINAV:  EĞİTİMİ TAMAMLAYAN KATILIMCILAR EĞİTİMİN BİTMESİ ARDINDAN MAKİNA PORTAL ÜZERİNDEN AÇIKLANAN YILLIK SINAV PROGRAMINA GÖRE ŞUBELERE SINAV BAŞVURUSUNDA BULUNABİLECEKLERDİR. https://makina.mmo.org.tr/sinavlar ŞUBELERCE YAPILACAK SINAVLARDA, GÜN VE SAAT DEĞİŞİKLİĞİ OLABİLMEKTEDİR: Eğitim ZOOM platformu aracılığıyla ONLINE eğitim olarak gerçekleştirilecektir. Online eğitimimiz günlük ortalama 6 oturum olarak yapılacak olup, oturumlar arasında aralar verilecektir. Online eğitim katılım bağlantısı eğitimden önce kayıt yaptırdığınız mail adresinize gönderilecektir. Tanımlanan eğitim süresinin tamamına katılım zorunludur. Online eğitim katılım süreleri MMO yöneticisi tarafından denetlenecek olup, katılım şartlarını yerine getiren katılımcılar ardından Şubelerde gerçekleşecek olan sınavdan başarılı olması halinde Mühendis Yetki Belgesi düzenlenecektir.  Belgelendirme: Eğitimi tamamlayan katılımcılar sistem üzerinden sınav seçip katılabileceklerdir. Başarı notu 100 üzerinden en az 70'dir. Başarılı olanlara Oda tarafından Doğalgaz İç Tesisat Mühendis Yetki Belgesi verilecektir. Adayın en fazla 4 sınav hakkı olup, kursa devam zorunluluğu vardır.

Eğitim İçeriği

- Doğalgaz İç Tesisat Projelendirme Esasları 
- Doğalgaz İç Tesisat Uygulama Esasları 

Kimler Katılabilir

- Temel Doğalgaz Eğitimini tamamlamış olanlar 

- Oda Üyesi Makina Mühendisi

- Üye ödenti borcu olmamak

Ödeme Bilgileri

Ücretlendirme: 
1600 TL Eğitim Ücreti

450 TL Sınav Ücreti (Sınava Girelecek Şubeye Ödenecektir)