Mekani̇k Tesi̇sat Tasarim Uygulama Eği̇ti̇mi̇ (Çevrimiçi) BURSA ŞUBE 1 Nisan 2024 Pazartesi 10:00 Mühendis Yetkilendirme Kursu
0 / 6
Eğitim Hakkında

ÖNEMLİ NOT: EĞİTİME KATILIM İÇİN ÖNCELİKLE MEKANİK TESİSAT MÜHENDİS YETKİLENDİRME KURSUNU BAŞARI İLE TAMAMLAMIŞ OLMAK GEREKMEKTEDİR.

01-02-03-04-05-06 Nisan 2024

DERS SAATLERİ: 10:00-16:00

Eğitim Süresi : 36 Saat (6 Gün)

Eğitim Ücreti : 7680 TL

Mekanik Tesisat alanında gerçekleştirdiğimiz, "Mekanik Tesisat Uzman Mühendis Yetkilendirme" eğitimi sınavlarını başarı ile tamamlayan üyelerimizin ** Mekanik Tesisat Müh. Yet. Belgesi alabilmek için sağlaması gerekli şartlardan biri Mekanik Tesisat Tasarımı Uygulamalı Eğitimine katılıp eğitimi başarıyla tamamlamaktır. Eğitim boyunca uygulama projesini başarı ile tamamlayan üyelerimiz Mekanik Tesisat Uzman Mühendis Yetki Belgesi almak için gerekli olan şartı sağlamış olacaktır. Katılımcılar, eğitimcinin verdiği bilgiler doğrultusunda projelerini bölüm bölüm gerçekleştireceklerdir. Katılımcılardan projelerinin her bölümünü ekran paylaşımı yapmaları istenecektir.

Eğitim ZOOM platformu aracılığıyla online eğitim olarak gerçekleştirilecektir. Online eğitimimiz günlük ortalama 6 oturum olarak yapılacak olup, oturumlar arasında aralar verilecektir. Online eğitim katılım bağlantısı eğitimden önce kayıt yaptırdığınız mail adresinize gönderilecektir. Tanımlanan eğitim süresinin tamamına katılım zorunludur. Online eğitim katılım süreleri MMO yöneticisi tarafından denetlenecek olup, katılım şartlarını yerine getiren katılımcılar projelerini başarılı bir şekilde tamamlamaları halinde Mühendis Yetki Belgesi almaya hak kazanacaklardır.

Eğitim İçeriği

Sıhhi Tesisat MMO Ana Yönetmelik ve Yönetmelikleri, Mühendislik Etiği Mimari Proje Okuma, Proje Çizim Öncesi Hazırlık Temiz Soğuk Su Tesisatı Çizimi ve Hesabı Merkezi Sıcak Su Tesisatı Çizimi ve Hesabı Hidrofor Tesisatı Çizimi ve Hesabı Pis Su Tesisatı Çizimi ve Hesabı Yağmur Suyu Tesisatı Çizimi ve Hesabı Teknik Rapor Hazırlanması Isı Yalıtımı Isı Yalıtımı Proje Hazırlama Esasları Isıtma Tesisatı Isı Kaybı Hesabı Isıtıcı Seçimi ve Yerleşimi Boru Tesisatı Tasarımı Kazan Seçimi ve Yerleşimi Pompa Hesabı ve Seçimi Genleşme Tankı Hesabı ve Seçimi Merkezi Sıcak Su Tesisatı Hesabı Teknik Rapor Hazırlama Esa

Kimler Katılabilir

*Mekanik Tesisat Uzman Mühendis Yetkilendirme Sınavından Başarılı olmak.

*Office ve AutoCAD Programlarına hakim olmak

*Katılım sağlayacağınız bilgisayarda Autocad ve Excel programlarının olması gerekmektedir.

*Kurs Ücretini Yatırmış Olmak *Üye Ödenti Borcu Olmamak.