Sanayi Tipi Kazan Operatörü Eğitimi BURSA ŞUBE 15 Nisan 2024 Pazartesi 09:00 Ara Teknik Eleman Kursları
8 / 20
Eğitim Hakkında

Eğitim Pazartesi -Cuma 5 Gün 09:00 17:30 Saatlerinde Gerçekleşecektir. Sanayinin ihtiyacı olan Alçak Ve Yüksek Basınçlı Buhar Ve Kızgın Su Sanayi Kazancısı Yetiştirilmesi amaçlanmaktadır.

Eğitim İçeriği

Yanma ve YakıtlarSu Yumuşatma Sistemleri ve Kazan Yardımcı İşletmeleriSıvı ve Gaz Yakıt BrülörleriPratik EğitimKazan İşletmeleriIsı Üretimi, Isı Üreteçleri,Kazan ÇeşitleriKazan BakımıKazan Donanımları ve Kazan Ek DonanımlarıKazanlarda İş Güvenliği Risk AnaliziSINAV

Kimler Katılabilir

Kursa katılım için Sanayi kazanlarını fiilen kullanıyor olmak gerekmektedir. Eğitime katılmak için okuma yazma bilmek gerekmektedir. Katılım için gerekli belgeler 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdan fotokopisi, öğrenim belgesidir

.13.07.2013 tarih ve 28756 Sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Tehlikeli ve Çok Tehlikeli Sınıfta Yer Alan İşlerde Çalıştırılacakların Mesleki Eğitimlerine Dair Yönetmelik in EK 1 Mesleki Eğitim Alınacak İşlere Ait Çizelgede Yer alan işler için kullanılmaz.

Şubemiz MEB Onaylı Belge VERMEMEKTEDİR

Ödeme Bilgileri

5040 TL

6235 sayılı Odamızın anayasal ve yasayla belirlenen kuruluş amaç, görev ve yetkileri çerçevesinde yürüttüğü faaliyetlerinden elde ettiği gelir kalemleri, 6235 sayılı Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Kanununun 32. maddesinde sayma yoluyla belirlenmiş olup, bilirkişilik ve eğitim hizmetleri de anılan Yasa hükmünün birinci fıkrasının (c) bendinde düzenlenen “Hizmet karşılığı alınan ücretler” kapsamında değerlendirilmek olup KDV uygulanmamaktadır.