Ms-Project Uygulamaları Ile Proje Yönetimi(Pmi Uymlu) -- Çevrimiçi Eğitim Sanal Sınıf 28 Mart 2024 Perşembe 09:30 Çevrimiçi Eğitimler
0 / 20
Eğitim Hakkında

Ms-Project Uygulamaları ile Proje Yönetimi(PMI Uyumlu) -- Çevrimiçi

EğitimTarihi: 28-29 Mart 2024; 09.30 -16.30

Eğitmen: Nurgül Biçer*pmp


Eğitim İçeriği

Eğitimle amaçlanan, PMI metodolojisinin elektronik tablolarla izlenerek daha gerçekçi, daha doğru ve daha verimli proje planları hazırlayabilmektir. Projelerde çalışan herkesin doğru adımları izleyerek MS Project ile proje planlarının gerçeğe uygun olarak nasıl hazırlanacağını öğrenmesidir. Bir diğer önemli amaç ise, katılımcıya MS Project’ ile tanıştırmaktır.

* Proje Yönetiminin Temel Adımları

* Planlama

* Uygulama

* Analiz

* Raporlama


Kimler Katılabilir

Projelerde görev alacak mühendisler. İnteraktif bir ortamda gerçekleştirilen eğitime, katılımcılar MS Project  yazılımı yüklü bilgisayar ile katılmalıdırlar. Aktif katılım ve uygulama örneği üzerinden metodolojik adımlarla izlenir.

Ödeme Bilgileri


Eğitimlerimizde izlenilen Yöntem

*Eğitimlerimiz çevrimiçi ZOOM programı üzerinden gerçekleştirilmektedir.

*Eğitimin en geç  bir gün öncesi eğitim dokümanları ve eğitime katılım bağlantı bilgisi, e-posta ile tarafınıza gönderilecektir.

*Eğitimlerimiz Online ZOOM programı üzerinden interaktif şekilde gerçekleştirileceğinden aynı ofiste toplu katılımlarda sesin yankılanmasını engellemek için; mikrofonlu kulaklık kullanılması uygun olacaktır.

Önkayıt, Kayıt ve Ödeme

*01.01.2024 tarihi itibariyle tüm Eğitimlerimiz kdv’den muaf olarak aşağıda verilen Banka hesaplarımız üzerinden tahsil edilecektir ve karşılığında Alındı Makbuzu düzenlenecektir. *İndirimli ücret cari yıla ilişkin aidat ödemesini gerçekleştirmiş üyelerimize uygulanmaktadır. *Seminerimizde aynı firmadan 3 kişi ve üzeri katılımlarda eğitim ücretinde kişi başı %15 indirim uygulanır. Aynı firmadan katılım 4 kişi ile sınırlıdır.

Portal Üzerinden Kayıt ve Ödeme:

*Firmadan toplu katılımda bulunmuyorsanız; Kayıt ol sekmesini onaylamanız ve ön kayıt işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

*Ön kaydınızın tamamlamanız sonrasında kesin kayıt işleminin tamamlanması için, ekrana gelen Sanal POS ile veya aşağıda belirtilen hesaplarımıza ödemenizi yapmanız gerekmektedir

Firmalardan Toplu Katılımlarda Kayıt ve Ödeme

*Firmadan toplu katılım gerçekleştirecekseniz; önkayıt için Kayıt formunu  doldurarak ikm-izmir@mmo.org.tr veya egitim-izmir@mmo.org.tr adresine iletilmesi gereklidir.

*Kesin kayıt için eğitim ücretinin aşağıda belirtilen banka hesabına yatırılarak, banka dekontunun aynı e-posta adreslerine iletilmesi gereklidir. Ödeme açıklamasında kurs adı ve katılımcı ismi belirtilmelidir.

*Hesap Adı: TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ, T.İŞ BANKASI (ANKARA) YENİŞEHİR ŞUBESİ (4218) 5994015 no’lu banka hesabımız – IBAN TR 69 0006 4000 0014 2185 9940 15

*Planlanan eğitimlerimizin tarihlerinde; katılımcı sayısına göre değişikliğe gidilebilmektedir.
KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYINIZ  

Bağlantıyı Farklı Kaydet İle İndiriniz.