Peri̇yodi̇k Kontrol Temel Eği̇ti̇mi̇ (Elektri̇k Grubu İçi̇n)(Yüz Yüze) ADANA ŞUBE 28 Şubat 2024 Çarşamba 10:00 Mühendis Yetkilendirme Kursu
0 / 30
Eğitim Hakkında

Eğitim Tarihi 28-29 Şubat 2024 Eğitim Saatleri: 10:00-18:00 Eğitimin Amacı: Ülke ve toplum yararları doğrultusunda, İş Ekipmanlarının Periyodik Kontrollerini Yapmaya Yetkili Kişilerin Kayıt ve Eğitimlerine İlişkin Tebliğ kapsamında periyodik kontrollerde görev alacak yetkili kişilerin belgelendirilmesi Kayıt yaptırdığınız eğitim MMO Adana Şubemiz tarafından organize edilmektedir. Bu hususla ilgili aşağıda belirtilen açıklamaları dikkatinize sunar, kesin kayıt ve katılımınız için gerekli evrakların 26 ŞUBAT  2024 tarihine kadar tarafımıza (celal.ciftcikal@mmo.org.tr) bildirmenizi bekleriz!!!    

Eğitimimiz yüz yüze yapılacak olup 28-29 Şubat 2024 tarihlerinde 10:00-18:00 saatlerinde olacaktır. Eğitime devam zorunluluğu vardır.  2 Gün sürecek eğitimin her bir gününde 45 dakika eğitim 15 dakika ara olacak şekilde 8  ders saati işlenecektir. Eğitime katılım zorunludur. Katılımınız eğitmen, gözetmen ve bakanlık yetkilileri tarafından takip edilecektir. 


GEREKLİ EVRAKLAR; Gerekli Evraklar eksiksiz taranmış olarak(celal.ciftcikal@mmo.org.tr) iletilmelidir.  Kurs Başvuru Formu (0322 2326420 Dahili:128 den talep edilecektir) - Nüfus Cüzdanı Fotokopisi - 1 Fotoğraf (Eski olmaması ve JPG / JPEG formatında olması gereklidir) - Diploma ( E devletten alınmalı) - Eğitim Ücreti Dekontu *Mühendislerden Oda kayıt belgesi veya oda kimliği gereklidir (aidat borcunun olmaması gerekli)

Eğitime başvuracak kişilerin mezuniyet bilgilerinin e-devlette YÖK sisteminde tanımlı olması gerekmektedir. Mezuniyet bilgileri YÖK sisteminde olmayanların eğitime katılması mümkün olmayacaktır.


ÖNEMLİ : EĞİTİM SONUNDA SINAVI ŞUBEMİZDE YÜZ YÜZE OLARAK 29 Şubat 2024  PERŞEMBE GÜNÜ SAAT: 18:30  DA YAPILACAKTIR.

Adayın en fazla 2 sınav hakkı bulunmaktadır.

Eğitim İçeriği

-MEVZUAT EĞİTİMİ -İŞ EKİPMANLARININ MUAYENE TEKNİKLERİNDE SİSTEMATİK YAKLAŞIM -Periyodik kontrol esnasında alınması gereken temel iş sağlığı ve güvenliği önlem, yöntem ve kuralları -Ölçme ve deney cihazlarının tanıtılması, kalibrasyon ve doğrulamaların değerlendirilmesi -RAPORLAMA -ÇALIŞMA ETİĞİ VE SORUMLULUKLAR Eğitim katılımcıları 2 gün toplamda 16 derse kameraları açık bir şekilde katılmaları gerekmektedir. Her ders 45 dakikandan oluşacaktır. Toplamda üç dersten devamsız olan katılımcılar devamsız olarak kabul edilecek olup, belgelendirme hakkı sağlamamış olacaklardır.

Kimler Katılabilir

Yetkili Meslek Grupları: Elektrik Mühendisleri, Elektrik-Elektronik Mühendisleri, Elektronik Mühendisleri, Elektrik Teknik Öğretmenleri,  Elektrik Teknikerleri Detaylı Bilgi ve Kayıt için 0322 2326420 Dahili:128 yi arayabilirsiniz.

Ödeme Bilgileri

4000 TL + KDV