Stratejik Yönetim, Kpi (Anahtar Performans Göstergeleri) Ve Balanced Scorecard( Kurum Karnesi)-- Çevrimiçi Eğitim Sanal Sınıf 26 Şubat 2024 Pazartesi 09:30 Çevrimiçi Eğitimler
0 / 16
Eğitim Hakkında

Stratejik Yönetim Yönetim, KPI's (Anahtar Performans Göstergeleri) ve Balanced Scorecard( Kurum Karnesi)--Çevrim İçi

Tarih: 26-27 Şubat  2024

Saat:09.30-16.30

Eğitmen: Bahar ER


Eğitim İçeriği

Eğitim İçeriği

Stratejik yönetim kurumun vizyon ve operasyonel çevresi için hedef belirler.tratejik Yönetim, işletmelerin geleceğini nasıl şekillendireceklerini belirledikleri ve ona ulaşmak için gerekli prosedürlerin geliştirildiği süreçtir. Eğitimde stratejik yönetim ve stratejik düşünme sürecinin kurgulanması; şirket çalışanlarının ulaşmak için çabalayacağı ortak bir vizyon, misyon ve şirket değerleri belirlenerek gelecek öngörüsünün netleştirilmesi konuları tartışılacaktır. Kurum Karnesi uygulamasının amacı; stratejik kurumsal hedeflerin belirlenmesi ve takibi süreçlerinin; bütünsel bir bakış açısı ile sürdürülebilmesidir. Kurum Karnesi yaklaşımı ile bölümler arası çakışan ve çatışan hedefler öngörülebilmekte ve kaldırılarak; bölümler arası denge sağlanabilmektedir. Organizasyonların belirlediği performans ölçütleri ile zaman kaybı ve israfin önüne geçerek, stratejik uygulamları örnekler üzerinden aktarılacaktır.

Eğitim İçeriği

Stratejik Yönetim Temel Kavramları,

Stratejik Yönetim Süreci,

Kurumsal Karne Nedir?

Kurumsal Karne Bileşenleri (Finansal Boyut, Müşteri Boyutu, Şirket İçi Yöntemler Boyutu, Öğrenme ve Gelişme Boyutu) Neden-Sonuç İlişkileri Performans Göstergeleri Uygulama ve Örneklemeler

Kimler Katılmalı: Bölüm yöneticileri ve üst düzey yöneticiler

Kimler Katılabilir

Bölüm yöneticileri ve üst düzey yöneticiler

Ödeme Bilgileri

Eğitimlerimizde izlenilen Yöntem

*Eğitimlerimiz çevrimiçi ZOOM programı üzerinden gerçekleştirilmektedir.

*Eğitimin en geç  bir gün öncesi eğitim dokümanları ve eğitime katılım bağlantı bilgisi, e-posta ile tarafınıza gönderilecektir.

*Eğitimlerimiz Online ZOOM programı üzerinden interaktif şekilde gerçekleştirileceğinden aynı ofiste toplu katılımlarda sesin yankılanmasını engellemek için; mikrofonlu kulaklık kullanılması uygun olacaktır.

Önkayıt, Kayıt ve Ödeme

*01.01.2024 tarihi itibariyle tüm Eğitimlerimiz kdv’den muaf olarak aşağıda verilen Banka hesaplarımız üzerinden tahsil edilecektir ve karşılığında Alındı Makbuzu düzenlenecektir. *İndirimli ücret cari yıla ilişkin aidat ödemesini gerçekleştirmiş üyelerimize uygulanmaktadır. *Seminerimizde aynı firmadan 3 kişi ve üzeri katılımlarda eğitim ücretinde kişi başı %15 indirim uygulanır. Aynı firmadan katılım 4 kişi ile sınırlıdır.


Portal Üzerinden Kayıt ve Ödeme:

*Firmadan toplu katılımda bulunmuyorsanız; Kayıt ol sekmesini onaylamanız ve ön kayıt işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

*Ön kaydınızın tamamlamanız sonrasında kesin kayıt işleminin tamamlanması için, ekrana gelen Sanal POS ile veya aşağıda belirtilen hesaplarımıza ödemenizi yapmanız gerekmektedir

Firmalardan Toplu Katılımlarda Kayıt ve Ödeme

*Firmadan toplu katılım gerçekleştirecekseniz; önkayıt için Kayıt formunu  doldurarak ikm-izmir@mmo.org.tr veya egitim-izmir@mmo.org.tr adresine iletilmesi gereklidir.

*Kesin kayıt için eğitim ücretinin aşağıda belirtilen banka hesabına yatırılarak, banka dekontunun aynı e-posta adreslerine iletilmesi gereklidir. Ödeme açıklamasında kurs adı ve katılımcı ismi belirtilmelidir.

*Hesap Adı: TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ, T.İŞ BANKASI (ANKARA) YENİŞEHİR ŞUBESİ (4218) 5994015 no’lu banka hesabımız – IBAN TR 69 0006 4000 0014 2185 9940 15

*Planlanan eğitimlerimizin tarihlerinde; katılımcı sayısına göre değişikliğe gidilebilmektedir.
KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYINIZ  

Bağlantıyı Farklı Kaydet İle İndirini