Medikal Gaz Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Çevrimiçi Eğitimi(Akşam Eği̇ti̇mi̇) İSTANBUL ŞUBE 13 Mayıs 2024 Pazartesi 17:00 Mühendis Yetkilendirme Kursu
0 / 20
Eğitim Hakkında

Medikal Gaz Tesisatı Çevrimiçi Eğitim

Eğitim ZOOM platformu aracılığıyla online eğitim olarak gerçekleştirilecektir. Online eğitimimiz günlük ortalama 5 oturum olarak yapılacak olup, oturumlar arasında aralar verilecektir.
Online eğitim katılım bağlantısı eğitimden önce kayıt yaptırdığınız mail adresinize gönderilecektir.
Tanımlanan eğitim süresinin tamamına katılım zorunludur. Online eğitim katılım süreleri MMO yöneticisi tarafından denetlenecek olup, katılım şartlarını yerine getiren katılımcılar ardından gerçekleşecek olan sınavdan başarılı olması halinde Mühendis Yetki Belgesi düzenlenecektir.

Eğitim Günleri ve Saatleri:
13-15 MAYIS 2024 17.00-23.00

Eğitimin Süresi : 18 saat

Eğitimin Amacı : Ülke ve toplum yararları doğrultusunda kaliteli, sağlıklı, konforlu, güvenli ve ekonomik  yapıların gerçekleştirilmesi amacıyla, mekanik tesisat konularından Medikal Gaz Tesisatı hizmetlerinin  üretilmesinde ve denetlenmesinde görev alacak üyelerimizin bilgi birikimlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak ve belgelendirilmelerini sağlamaktır.

Sınav ve Belgelendirme : Eğitim sonunda yazılı sınav yapılacaktır. Başarı notu 100 üzerinden en az 70’dir.  Başarılı olanlara Oda tarafından Medikal Gaz Tesisatı Mühendis Yetki Belgesi verilecektir. Adayın en fazla 4 sınav hakkı olup, kursa devam zorunluluğu vardır. 

Kayıt Sırasında İstenilenler:

- Kurs Ücretini Yatırmış Olmak

- Üye Ödenti Borcu Olmamak

Sınav kayıtları için eğitim tamamlandıktan sonra https://makina.mmo.org.tr/sinavlar internet sitesinden kayıt yapmanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriği

Eğitimin İçeriği : 
- Medikal Gaz Tesisatı Genel Prensipleri 
- Tıbbi Gaz Prizleri Yerleşim 
- Tıbbi Gaz Akış Tasarımı 
- Tıbbi Gaz Santrali ve Ekipmanları 
- Medikal Gaz Tesisatı 
- Uyarı ve Alarm Sistemleri 
- Onaylama ve Doğrulama 
- Örnek Proje Uygulaması 
- Bakır Boru Çapı Hesaplama Tabloları

Kimler Katılabilir

Kimler Katılabilir :
- Oda Üyesi Makina Mühendisi

-Üye ödenti borcu olmamak

Ödeme Bilgileri

Sanal pos ile ödeme yapılacaktır.