Soğutma Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Eğitimi - Akşam - (Çevrimiçi Eğitim) DENİZLİ ŞUBE 6 Temmuz 2024 Cumartesi 17:00 Mühendis Yetkilendirme Kursu
0 / 20
Eğitim Hakkında

Soğutma Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Eğitimi (Çevrimiçi Eğitim) 

ZOOM platformu aracılığıyla online eğitim olarak gerçekleştirilecektir.

Online eğitimimiz günlük ortalama 5 oturum olarak yapılacak olup, oturumlar arasında aralar verilecektir. Online eğitim katılım bağlantısı eğitimden önce kayıt yaptırdığınız mail adresinize gönderilecektir. Tanımlanan eğitim süresinin tamamına katılım zorunludur.

Online eğitim katılım süreleri MMO yöneticisi tarafından denetlenecek olup, katılım şartlarını yerine getiren katılımcılar ardından gerçekleşecek olan sınavdan başarılı olması halinde Mühendis Yetki Belgesi düzenlenecektir.

Eğitimin Süresi : 12 saat

Eğitimin Amacı : Ülke ve toplum yararları doğrultusunda kaliteli, sağlıklı, konforlu, güvenli ve ekonomik yapıların gerçekleştirilmesi amacıyla, mekanik tesisat konularından Soğutma Tesisatı hizmetlerinin üretilmesinde ve denetlenmesinde görev alacak üyelerimizin bilgi birikimlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak ve belgelendirilmelerini sağlamaktır.

Eğitim Günleri: 29-30 HAZİRAN 2024  17:00-23:00

Eğitimde Kullanılan Oda Yayını : - Soğutma Tesisatı (MMO/645)

Sınav ve Belgelendirme: Eğitimin sonunda yazılı sınav yapılacaktır. Başarı notu 100 üzerinden en az 70’dir. Başarılı olanların Mekanik Tesisat Uzman Mühendis Belgesine Soğutma Tesisatı uzmanlığı eklenecektir. Adayın en fazla 4 sınav hakkı olup, kursa devam zorunluluğu vardır.

Sınav kayıtları için eğitim tamamlandıktan sonra https://makina.mmo.org.tr/sinavlar internet sitesinden kayıt yapmanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriği

- MMO Ana Yönetmelik ve Yönetmelikleri, Mühendislik Etiği
- Soğuk Oda Tekniği -
Soğutma Cihazları
- Soğutma Yükü Hesabı

Kimler Katılabilir

- Mekanik Tesisat Uzman Mühendis Belgesine Sahip Oda Üyesi Makina Mühendisi

Ödeme Bilgileri

Eğitim ve belge bedeli 3235 TL'dir. Sanal POS ile ödeme alınacaktır.