Uluslararası Endüstriyel Projeler Şantiyeciliği Sunumu 1. Bölüm: Şantiyecilik, Genç Şantiyecilere Tavsiyeler, Kitap Hakkında Genel Bilgiler. Sanal Sınıf 6 Mayıs 2021 Perşembe 20:30 Webinar
74 / 248
Eğitim Hakkında

Webinar Adı : Uluslararası Endüstriyel Projeler Şantiyeciliği Sunumu 1. Bölüm: Şantiyecilik, Genç Şantiyecilere Tavsiyeler, Kitap hakkında genel bilgiler.

Eğitmen :Levent ÇORBACIOĞLU

Tarih :06.05.2021 Perşembe 20:30

Not: Webinar programına kayıt yaptıran üyelerimize webinar linki webinar başlamadan 2 saat önce SMS ve mail yoluyla  atılacaktır.

Not: Etkinliğe katılacak olan üyelerimizin gerekli kontrolleri yapmak için http://mmo.kim/8tr5 linkini kullanması gerekmektedir.


Webinar İçerik :
Büyük ölçekli Uluslararası Endüstriyel Projelere ait şantiyeleri ve şantiyeciliği tanımak, öğrenmek isteyen öğrenciler veya bu şantiyelerde çalışan gençlere yararlı olması açısından bu tür şantiyelere ve şantiyeciliğe ait bilgi ve deneyimlerin aktarılması amaçlanan sunumlar dizisinin Birinci Bölümü. Bu bölüm; Uluslararası Endüstriyel Projeler Şantiyeciliğe Giriş El Kitabı’nı tanıtıyor, şantiyeler hakkında genel bilgi veriyor, genç şantiyecilere tavsiyeler aktarıyor.