Uluslararası Endüstriyel Projeler Şantiyeciliği Sunumu 2. Bölüm: Teklif Öncesi Işler, Teklif Hazırlama, Teklif Değerlendirme, Sözleşme. Sanal Sınıf 8 Mayıs 2021 Cumartesi 20:30 Webinar
45 / 248
Eğitim Hakkında

Webinar Adı : Uluslararası Endüstriyel Projeler Şantiyeciliği Sunumu 2. Bölüm: Teklif Öncesi işler, Teklif Hazırlama, Teklif Değerlendirme, Sözleşme.

Eğitmen : Levent ÇORBACIOĞLU

Tarih : 08.10.2021 Cumartesi 20:30

Not: Webinar programına kayıt yaptıran üyelerimize webinar linki webinar başlamadan 2 saat önce SMS ve mail yoluyla  atılacaktır.

Not: Etkinliğe katılacak olan üyelerimizin gerekli kontrolleri yapmak için http://mmo.kim/lk3i linkini kullanması gerekmektedir.


Webinar İçerik : 
Büyük ölçekli Uluslararası Endüstriyel Projelere ait şantiyeleri ve şantiyeciliği tanımak, öğrenmek isteyen öğrenciler veya bu şantiyelerde çalışan gençlere yararlı olması açısından bu tür şantiyelere ve şantiyeciliğe ait bilgi ve deneyimlerin aktarılması amaçlanan sunumlar dizisinin İkinci Bölümü. Bu bölüm; Şantiyenin başlamasından önceki aşamalardan olan Teklif öncesi yapılan işleri, Teklif hazırlama ve değerlendirme süreci ile Sözleşme kısımlarını kapsıyor.