Uluslararası Endüstriyel Projeler Şantiyeciliği Sunumu 3. Bölüm: Sözleşme Sonrası Işe Başlamadan Önce Yapılacak İşe Başlama Toplantısı (Kick Off Meeting) Sanal Sınıf 10 Mayıs 2021 Pazartesi 20:30 Webinar
35 / 250
Eğitim Hakkında

Webinar Adı : Uluslararası Endüstriyel Projeler Şantiyeciliği Sunumu 3. Bölüm: Sözleşme sonrası işe başlamadan önce yapılacak İşe Başlama Toplantısı (Kick Off Meeting)

Eğitmen : Levent ÇORBACIOĞLU

Tarih : 10.05.2021 Pazartesi 20:30

Not: Webinar programına kayıt yaptıran üyelerimize webinar linki webinar başlamadan 2 saat önce SMS ve mail yoluyla  atılacaktır.

Not: Etkinliğe katılacak olan üyelerimizin gerekli kontrolleri yapmak için http://mmo.kim/17k7 linkini kullanması gerekmektedir.


Webinar İçerik :
Büyük ölçekli Uluslararası Endüstriyel Projelere ait şantiyeleri ve şantiyeciliği tanımak, öğrenmek isteyen öğrenciler veya bu şantiyelerde çalışan gençlere yararlı olması açısından bu tür şantiyelere ve şantiyeciliğe ait bilgi ve deneyimlerin aktarılması amaçlanan sunumlar dizisinin Üçüncü Bölümü.

Bu bölüm; Sözleşmenin imzalanmasından sonra, fiziksel olarak şantiye işlerine başlamadan hemen önce, şantiyede yapılması gereken hazırlıkları ve Şantiye Başlama Toplantısı (Kick Off Meeting) kapsamındaki konuları genel hatlarıyla işliyor.