Türkiye'nin Enerji Görünümü Sanal Sınıf 25 Kasım 2021 Perşembe 20:00 Webinar
99 / 300
Eğitim Hakkında

VI. Enerji Verimliliği Kongresi kapsamında Kongreye Giderken başlığı altında, Odamız Enerji Çalışma Grubunun 2010 yılından beri düzenli olarak hazırladığı ve güncellediği Türkiye Enerji Görünümü Rapor ve Sunum çalışmalarının, güncel Kasım 2021 sunumunun paylaşılacağı “TÜRKİYE'NİN ENERJİ GÖRÜNÜMÜ " çevrimiçi semineri 25 Kasım 2021 Perşembe 20:00'da MMO ENERJİ ÇALIŞMA GRUBU üyeleri Oğuz TÜRKYILMAZ, Orhan AYTAÇ ve Yusuf BAYRAK'ın katılımı ile gerçekleştirilecektir.

Eğitim İçeriği

Seminerde Dünyada Enerjide Genel Görünüm, İklim Krizine Karşı Mücadele, Ülkemizin Birincil Enerji Arzı Ve Tüketimi,  Elektrik Sistemi, Kurulu Güç, Üretim Ve Tüketim  Durumu, YEKDEM, Özel Şirketlere Verilen Güzel Destekler, Yükselen Enerji Fiyatları, Artan Enerji Yoksulluğu, Doğal Gaz Ve Petrol Sektörü, Nükleer Güç Santralleri, Türkiye  ve İklim Değişikliği konuları ele alınacaktır.

Son olarak yanlış enerji politika ve uygulamalarına son demek için, yeşil bir çevre, mavi bir gökyüzü, yaşanabilir bir doğa için, toplum çıkarları doğrultusunda, adaletli ve demokratik enerji politika ve uygulamaları için istenenler ve öneriler katılımcılarla paylaşılacaktır.

Ödeme Bilgileri

Ücretsizdir.