Deney Tasarımı Temel Bilgilendirme “Minitab” Ve ‘Design Expert” Uygulamalı Sanal Sınıf 16 Mart 2022 Çarşamba 09:30 Çevrimiçi Eğitimler
6 / 16
Eğitim Hakkında

Tarih: 16-17 Mart 2022; 09.30-16.30
Eğitmen: Atakan Gerger

Eğitim İçeriği

Eğitim Amacı

Günümüz yoğun rekabet ortamında, en kısa zamanda, en düşük maliyetle ve doğru bir ekiple bir ürün ya da hizmet projesini gerçekleştirebilen işletmeler, rakiplerine göre üstünlüklerini her zaman koruyabilmektedirler. Deney tasarımı; çok sayıdaki proses değişiklikleri (X’ler) ile çıktı (Y) arasındaki ilişkileri etkili biçimde keşfetmek için kullanılan yaklaşımdır.

Eğitim İçeriği
Deney tasarımın temel ilkeleri (rassallaştırma, tekrarlama, bloklama vb)
* Deney tasarımın temel aşamaları
* Deney seçim kılavuzu
* Tam rassal deney tasarımı
* Tam faktöriyel deney tasarımları
* Kesirli faktöriyel deney tasarımları
* Taguchi deney tasarımı

Kimler Katılabilir

Kısıtlı deney imkanı ile problem çözme odağında olan temel istatistik bilgilerine sahip;  üretim, kalite, arge personeli

Ödeme Bilgileri

Önkayıt ve Kayıt:

*İndirimli ücret aidat borcu bulunmayan üyelerimize uygulanmaktadır.

*Seminerimizde aynı firmadan 3 kişi ve üzeri katılımlarda dış katılımcı eğitim ücretinde kişi başı %20 indirim uygulanır. Aynı firmadan katılım 4 kişi ile sınırlıdır.

Portal üzerinden Kayıt ve Ödeme:

*Firmadan toplu katılımda bulunmuyorsanız; Kayıt ol sekmesini onaylamanız ve ön kayıt işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Ön kaydınızın tamamlamanız sonrasında kesin kayıt işleminin tamamlanması için, ekrana gelen Sanal POS ile veya aşağıda belirtilen hesaplarımıza ödemenizi yapmanız gerekmektedir. (Ödeme açıklamasında kurs adı ve katılımcı ismi belirtilmelidir.

Firmalardan Toplu Katılımlarda Kayıt ve Ödeme

*Firmadan toplu katılım gerçekleştirecekseniz; önkayır içi Kayıt formunu  doldurarak ikm-izmir@mmo.org.tr ,  egitim-izmir@mmo.org.tr  iletilmesi gereklidir.

*Kesin kayıt için eğitim ücretinin aşağıda belirtilen banka hesabına yatırarak banka dekontunun aynı  e-posta adreslerine iletilmesi gereklidir.

*Yapı Kredi Ankara Şubesi 929-92110663 no’lu banka hesabımız -IBAN TR 73 0006 7010 0000 0092 1106 63)

*Kaydınızın  eğitimden en geç 3 gün öncesinde tamamlanmalıdır.

*Eğitimin bir gün önce eğitim doküman ile eğitime katılım bağlantısı e-posta ile gönderilecektir.  

*Eğitimlerimiz Online ZOOM programı üzerinden interaktif şekilde gerçekleştirileceğinden aynı mekandan toplu  katılımlarda sesin yankılanmasını engellemek için;  mikrofonlu kulaklık kullanılması uygun olacaktır. 

*Planlanan eğitimlerimizin tarihlerinde; kontenjan durumuna göre değişikliğe gidilebilmektedir.


KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYINIZ  

Bağlantıyı Farklı Kaydet İle İndiriniz.