Stratejik Yönetim Yönetim Ve Kurum Karnesi (Balanced Scorecard) -- Çevrimiçi Eğitim Sanal Sınıf 18 Mart 2022 Cuma 09:30 Çevrimiçi Eğitimler
0 / 16
Eğitim Hakkında

Tarih: 18 Mart 2022; 09.30-16.30
Eğitmen: Bahar Er

Eğitim İçeriği

Eğitim İçeriği

Stratejik yönetim kurumun vizyon ve operasyonel çevresi için hedef belirler.tratejik Yönetim, işletmelerin geleceğini nasıl şekillendireceklerini belirledikleri ve ona ulaşmak için gerekli prosedürlerin geliştirildiği süreçtir. Eğitimde stratejik yönetim ve stratejik düşünme sürecinin kurgulanması; şirket çalışanlarının ulaşmak için çabalayacağı ortak bir vizyon, misyon ve şirket değerleri belirlenerek gelecek öngörüsünün netleştirilmesi konuları tartışılacaktır. Kurum Karnesi uygulamasının amacı; stratejik kurumsal hedeflerin belirlenmesi ve takibi süreçlerinin; bütünsel bir bakış açısı ile sürdürülebilmesidir. Kurum Karnesi yaklaşımı ile bölümler arası çakışan ve çatışan hedefler öngörülebilmekte ve kaldırılarak; bölümler arası denge sağlanabilmektedir. Organizasyonların belirlediği performans ölçütleri ile zaman kaybı ve israfin önüne geçerek, stratejik uygulamları örnekler üzerinden aktarılacaktır.

Eğitim İçeriği

Stratejik Yönetim Temel Kavramları,

Stratejik Yönetim Süreci,

Kurumsal Karne Nedir?

Kurumsal Karne Bileşenleri (Finansal Boyut, Müşteri Boyutu, Şirket İçi Yöntemler Boyutu, Öğrenme ve Gelişme Boyutu) Neden-Sonuç İlişkileri Performans Göstergeleri Uygulama ve Örneklemeler

Kimler Katılmalı: Bölüm yöneticileri ve üst düzey yöneticiler

Kimler Katılabilir

Bölüm yöneticileri ve üst düzey yöneticiler

Ödeme Bilgileri

Önkayıt ve Kayıt:

*İndirimli ücret aidat borcu bulunmayan üyelerimize uygulanmaktadır.

*Seminerimizde aynı firmadan 3 kişi ve üzeri katılımlarda dış katılımcı eğitim ücretinde kişi başı %20 indirim uygulanır. Aynı firmadan katılım 4 kişi ile sınırlıdır.

Portal üzerinden Kayıt ve Ödeme:

*Firmadan toplu katılımda bulunmuyorsanız; Kayıt ol sekmesini onaylamanız ve ön kayıt işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Ön kaydınızın tamamlamanız sonrasında kesin kayıt işleminin tamamlanması için, ekrana gelen Sanal POS ile veya aşağıda belirtilen hesaplarımıza ödemenizi yapmanız gerekmektedir. (Ödeme açıklamasında kurs adı ve katılımcı ismi belirtilmelidir.

Firmalardan Toplu Katılımlarda Kayıt ve Ödeme

*Firmadan toplu katılım gerçekleştirecekseniz; önkayır içi Kayıt formunu  doldurarak ikm-izmir@mmo.org.tr ,  egitim-izmir@mmo.org.tr  iletilmesi gereklidir.

*Kesin kayıt için eğitim ücretinin aşağıda belirtilen banka hesabına yatırarak banka dekontunun aynı  e-posta adreslerine iletilmesi gereklidir.

*Yapı Kredi Ankara Şubesi 929-92110663 no’lu banka hesabımız -IBAN TR 73 0006 7010 0000 0092 1106 63)

*Kaydınızın  eğitimden en geç 3 gün öncesinde tamamlanmalıdır.

*Eğitimin bir gün önce eğitim doküman ile eğitime katılım bağlantısı e-posta ile gönderilecektir.  

*Eğitimlerimiz Online ZOOM programı üzerinden interaktif şekilde gerçekleştirileceğinden aynı mekandan toplu  katılımlarda sesin yankılanmasını engellemek için;  mikrofonlu kulaklık kullanılması uygun olacaktır. 

*Planlanan eğitimlerimizin tarihlerinde; kontenjan durumuna göre değişikliğe gidilebilmektedir.


KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYINIZ  

Bağlantıyı Farklı Kaydet İle İndiriniz.