Doğalgaz İç Tesisat Mühendis Yetkilendirme Kursu (Çevirim İçi) ADANA ŞUBE 5 Şubat 2022 Cumartesi 13:00 Mühendis Yetkilendirme Kursu
0 / 20
Eğitim Hakkında

Eğitim ZOOM platformu aracılığıyla online eğitim olarak gerçekleştirilecektir. Online eğitimimiz günlük ortalama 6 oturum olarak yapılacak olup, oturumlar arasında aralar verilecektir. Online eğitim katılım bağlantısı eğitimden önce kayıt yaptırdığınız mail adresinize gönderilecektir. Tanımlanan eğitim süresinin tamamına katılım zorunludur. Online eğitim katılım süreleri MMO yöneticisi tarafından denetlenecek olup, katılım şartlarını yerine getiren katılımcılar ardından gerçekleşecek olan sınavdan başarılı olması halinde Mühendis Yetki Belgesi düzenlenecektir.

Eğitim Tarihleri:  05-06.02.2022 - 13:00-19:00  Eğitimin Süresi : 12 saat Eğitimin Amacı : Ülke ve toplum yararları doğrultusunda kaliteli, sağlıklı, konforlu, güvenli ve ekonomik yapıların gerçekleştirilmesi amacıyla, mekanik tesisat konularından Doğalgaz İç Tesisatı hizmetlerinin üretilmesinde ve denetlenmesinde görev alacak üyelerimizin bilgi birikimlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak ve belgelendirilmelerini sağlamaktadır. Sınav ve Belgelendirme: Eğitimin sonunda yazılı sınav yapılacaktır. Başarı notu 100 üzerinden en az 70’dir. Başarılı olanlara Oda tarafından TÜRKAK onaylı Doğalgaz İç Tesisat Mühendis Yetki Belgesi verilecektir. Adayın en fazla 4 sınav hakkı olup, kursa devam zorunluluğu vardır. Pandemi koşulları nedeniyle sınav tarihi ve saati oda tarafından değiştirilebilir. Sınav kayıtları eğitim tamamlandıktan sonra https://makina.mmo.org.tr/sinavlar internet sitesinden kayıt yapmanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriği

- Doğalgaz İç Tesisat Projelendirme Esasları  - Doğalgaz İç Tesisat Uygulama Esasları

Kimler Katılabilir

- Temel Doğalgaz Eğitimini tamamlamış olanlar  - Oda Üyesi Makina Mühendisi - Üye ödenti borcu olmamak

Ödeme Bilgileri

Kurs Ücreti : 550 TL Belge Ücreti: 150 TL (Sınava katıldığınız şubeye yatırılacaktır. Sınav günü elden yatırabilirsiniz.)