Klima Tesisatı Mühendis Yetkilendirme (Çevrimiçi) Akşam Eğitimi Sanal Sınıf 4 Ekim 2023 Çarşamba 17:00 Mühendis Yetkilendirme Kursu
1 / 20
Eğitim Hakkında

Eğitim Süresi: 30 Saat (5 Gün)

Eğitim Tarihleri: 4-8 Ekim 2023 17:00-22:00

Eğitim Ücreti: 3450 TL

Eğitime katılmak için Mekanik Tesisat, Havalandırma Tesisatı ve Soğutma Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Belgesine sahip olmak koşulu vardır.

Klima  Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Eğitimi (Çevrimiçi) 3-7 Ekim 2023 tarihlerinde, 17:00-22:00 saatleri arasında toplam 30 saat olmak üzere ZOOM platformu aracılığıyla online eğitim olarak gerçekleştirilecektir.

Online eğitimimiz günlük ortalama 5 oturum olarak yapılacak olup, oturumlar arasında aralar verilecektir.

Online eğitim katılım bağlantısı eğitimden önce kayıt yaptırdığınız mail adresinize gönderilecektir. Tanımlanan eğitim süresinin tamamına katılım zorunludur.

Online eğitim katılım süreleri MMO yöneticisi tarafından denetlenecek olup, katılım şartlarını yerine getiren katılımcılar ardından gerçekleşecek olan sınavdan başarılı olması halinde Klima Tesisatı Mühendis Yetki Belgesi düzenlenecektir.

Sınav ve Belgelendirme**:

Eğitimin sonunda yazılı sınav yapılacaktır. Başarı notu 100 üzerinden en az 70‘dir. Adayın en fazla 4 sınav hakkı olup, kursa devam zorunluluğu vardır. Adaylar 4 sınav haklarını 2 yıl için kullanmaları gerekmektedir.

Aday eğitime katıldığı tarihten itibaren iki yıl içerisinde belgelendirme şartını tamamlaması gerekmektedir. Adayın bu iki yıl içerisinde en fazla 4 sınav hakkı olup, kursa devam zorunluluğu vardır.

Sınav tüm şubelerimizde eş zamanlı gerçekleşecektir.  Sınav kayıtları için eğitim tamamlandıktan sonra https://makina.mmo.org.tr/sinavlar internet sitesinden kayıt yapmanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriği

-    MMO Ana Yönetmelik ve Yönetmelikleri

-   Mühendislik Etiği

-    Isı Kazancı Hesabı

-    Psikrometrik Diyagram

-    Hava Debisi Tasarımı

-    Klima Sistemleri ve Cihazları

Kimler Katılabilir

-Mekanik Tesisat, Havalandırma Tesisatı ve Soğutma Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Belgesine sahip olmak,

-Oda üyesi Makina Mühendisi Olmak

Ödeme Bilgileri

Eğitime kesin kaydın oluşturulması için sanal pos üzerinden eğitim bedelinin ödenmesi gerekmektedir.

4450 TL ( Eğitim Ücreti 4000 TL, Belge Ücreti: 450 TL)