Mekanik Tesisat Tasarımı Uygulama Eğitimi (Çevrimiçi) MERSİN ŞUBE 26 Eylül 2022 Pazartesi 13:00 Mühendis Yetkilendirme Kursu
0 / 20
Eğitim Hakkında

ÖNEMLİ NOT: EĞİTİME KATILIM İÇİN ÖNCELİKLE MEKANİK TESİSAT MÜHENDİS YETKİLENDİRME KURSUNU BAŞARI İLE TAMAMLAMIŞ OLMAK GEREKMEKTEDİR.

Mekanik Tesisat Tasarımı Uygulama Eğitimi (Çevrimiçi Eğitim) Eğitim ZOOM platformu aracılığıyla online eğitim olarak gerçekleştirilecektir. Online eğitimimiz günlük ortalama 5 oturum olarak yapılacak olup, oturumlar arasında aralar verilecektir. Online eğitim katılım bağlantısı eğitimden önce kayıt yaptırdığınız mail adresinize gönderilecektir. Tanımlanan eğitim süresinin tamamına katılım zorunludur. Online eğitim katılım süreleri MMO yöneticisi tarafından denetlenecek olup, katılım şartlarını yerine getiren katılımcılar ardından gerçekleşecek olan sınavdan başarılı olması halinde Mühendis Yetki Belgesi düzenlenecektir. Mekanik Tesisat alanında gerçekleştirdiğimiz, mevcut “Mekanik Tesisat Uzman Mühendis Yetkilendirme” eğitimlerini uygulamalı eğitimler ile destekleyip genişletmek, belirli bir müfredat çerçevesinde meslektaşlarımıza yönelik verilen eğitimlerin niteliklerinin arttırılmasını sağlamak, Mekanik tesisat alanında çalışacak üyelerimizin mesleki donanımlarını arttırmak. Eğitimi başarılı şekilde tamamlayanlar Mekanik Tesisat Uzman Belgesi almaya hak  kazanacaktır. ÖNEMLİ NOT: BİLGİSİYARINIZDA AUTOCAD ve OFİS PROGRAMLARININ YÜKLÜ OLMASI GEREKİR.

Eğitim İçeriği

SIHHİ TESİSAT  MMO Ana Yönetmelik ve Yönetmelikleri, Mühendislik Etiği Mimari Proje Okuma, Proje Çizim Öncesi Hazırlık Temiz Soğuk Su Tesisatı Çizimi ve Hesabı Merkezi Sıcak Su Tesisatı Çizimi ve Hesabı Hidrofor Tesisatı Çizimi ve Hesabı Pis Su Tesisatı Çizimi ve Hesabı Yağmur Suyu Tesisatı Çizimi ve Hesabı Teknik Rapor Hazırlanması ISI YALITIMI Isı Yalıtımı Proje Hazırlama Esasları SITMA TESİSAT Isı Kaybı Hesabı Isıtıcı Seçimi ve Yerleşimi Boru Tesisatı Tasarımı Kazan Seçimi ve Yerleşimi Pompa Hesabı ve Seçimi Genleşme Tankı Hesabı ve Seçimi Merkezi Sıcak Su Tesisatı Hesabı Teknik Rapor Hazırlama Esasları

Kimler Katılabilir

Mekanik Tesisat Uzman Mühendis Yetkilendirme Sınavından Başarılı olan Oda  Üyesi Makina Mühendisleri (Office ve AutoCAD Programlarına hakim olmak  gerekmektedir.)

Ödeme Bilgileri

2475 TL