Geleceği̇ni̇ İnşa Et Atölyesi̇ ANKARA ŞUBE 11 Ağustos 2022 Perşembe 10:00 Teknik Eğitimler
15 / 20
Eğitim Hakkında

Başlık :  GELECEĞİNİ İNŞA ET ATÖLYESİ

Eğitim Süresi: 2 Gün / 12 saat

Eğitim Tarihi: 11 Ağustos Perşembe, 12 Ağustos Cuma

Eğitim Başlama Saati:10.00/ Eğitim Bitiş Saati: 17.00

Eğitmen : YASEMEN ÇALIŞKAN

Not: Katılımlar ön kayıt tarihi ve sıra numarasına göre yapılacak olup kontenjanlar eğitimlere göre farklılık göstermekte ve sınırlıdır. Ders saatlerini eksiksiz tamamlayan katılımcılara ‘Katılım Belgesi` verilecektir.

Not: Kayıt butonuna basarak ön başvuru yapabilir ve kontenjan ayırabilirsiniz. Eğitimlere kesin başvuru için aşağıda yer alan evraklarla 25 Temmuz 2022 tarihine kadar Şubemize gelerek başvuru yapılması gerekmektedir.

Katılım Koşullar;

· Oda Kimlik Kartı

· Kayıt Formu

· İşsizlik Bildirimi ve Dilekçe (Son 3 ay için SGK Dökümü)


Eğitim İçeriği

Geleceğini İnşa Et Bireysel farkındalıklarını arttıracak değişimi doğru okumalarını,  21.yy becerilerini kazanma yollarını, vizyon oluşturma tekniklerini, amaçlarına sadakati, ülkemize hizmet etme bilincinin kazandırılması planlanmaktadır.  Hedef Üniversite eğitimleri ile birlikte gelecekteki iş fırsatlarını nasıl değerlendirecekleri bilgisi verilmesi hedeflenmektedir. Kişinin kendi potansiyelini fark etmesi, sorumluluk alma, aktif düşünme, beraber iş yapabilme becerileriyle birlikte vizyonlarını gerçekleştirme ve kişisel yetkinlikleri kazanmaları hedeflenmektedir.

Eğitim Süresi : 12 saat

Hedef Kitle : Üniversite öğrencileri ve üniversite mezunları

Eğitim Yönetimi : Tüm adımlardaki uygulamalar, eğitim kitabı, sunum ve grup çalışmalarıyla desteklenmektedir. Ayrıca Eğitim sonrası takip, izleme ve geri bildirim çalışması da yapılmaktadır.