Peri̇yodi̇k Kontrol Temel Eği̇ti̇mi̇ (Elektri̇k Grubu İçi̇n)[Çevrimiçi) ADANA ŞUBE 29 Ekim 2022 Cumartesi 12:00 Mühendis Yetkilendirme Kursu
0 / 30
Eğitim Hakkında

Eğitim Tarihi 29-30.10.2022 Eğitim Saatleri: 12:00-18:00 Eğitimin Amacı: Ülke ve toplum yararları doğrultusunda, İş Ekipmanlarının Periyodik Kontrollerini Yapmaya Yetkili Kişilerin Kayıt ve Eğitimlerine İlişkin Tebliğ kapsamında periyodik kontrollerde görev alacak yetkili kişilerin belgelendirilmesi Kayıt yaptırdığınız eğitim MMO Adana Şubemiz tarafından organize edilmektedir. Bu hususla ilgili aşağıda belirtilen açıklamaları dikkatinize sunar, kesin kayıt ve katılımınız için gerekli evrakların 04 EKİM 2022 tarihine kadar tarafımıza (celal.ciftcikal@mmo.org.tr) bildirmenizi bekleriz!!!     Eğitimimiz online yapılacak olup 08-09 Ekim 2022 tarihlerinde 12:00-18:00 saatlerinde olacaktır. Eğitime bilgisayarınızın kamerası açık olacak şekilde devam zorunluluğu vardır. Katılımcılardan kamerası kapalı olanlar devamsız sayılacaktır. Online Eğitim ZOOM platformu aracılığıyla düzenlenecektir(https://zoom.us/download linki ile bilgisayarınıza ZOOM uygulamasını indirebilirsiniz) 2 Gün sürecek eğitimin her bir gününde 45 dakika eğitim 15 dakika ara olacak şekilde 6 şar ders saati işlenecektir. Eğitime katılım zorunludur. Katılımınız eğitmen, gözetmen ve bakanlık yetkilileri tarafından takip edilecektir. Video konferans bağlantısı eğitimden önce kayıt yaptırdığınız mail adresinize ve telefonunuza link olarak gönderilecektir. GEREKLİ EVRAKLAR; Gerekli Evraklar eksiksiz taranmış olarak(celal.ciftcikal@mmo.org.tr) iletilmelidir. - E Devlet Üzerinden EKİPNET Sisteminden Alınan Geçici Kayıt Numarası -Kurs Başvuru Formu (0322 2326420 Dahili:128 den talep edilecektir) - Nüfus Cüzdanı Fotokopisi - 1 Fotoğraf (Eski olmaması ve JPG / JPEG formatında olması gereklidir) - Diploma veya Mezuniyet Belgesi(E DEVLETTEN ALINABİLİR) - Eğitim Ücreti Dekontu *Mühendislerden Oda kayıt belgesi veya oda kimliği gereklidir (aidat borcunun olmaması gerekli) ÖNEMLİ : SINAV ONLINE OLARAK 31 EKİM 2022  PAZARTESİ SAAT: 17:00  DE YAPILACAKTIR.

Eğitim İçeriği

-MEVZUAT EĞİTİMİ -İŞ EKİPMANLARININ MUAYENE TEKNİKLERİNDE SİSTEMATİK YAKLAŞIM -Periyodik kontrol esnasında alınması gereken temel iş sağlığı ve güvenliği önlem, yöntem ve kuralları -Ölçme ve deney cihazlarının tanıtılması, kalibrasyon ve doğrulamaların değerlendirilmesi -RAPORLAMA -ÇALIŞMA ETİĞİ VE SORUMLULUKLAR Eğitim katılımcıları 2 gün toplamda 12 derse kameraları açık bir şekilde katılmaları gerekmektedir. Her ders 45 dakikandan oluşacaktır. Ders esnasında 15 dakikadan fazla kamerası kapalı olan katılımcılar o ders için devamsız olarak değerlendirileceklerdir. Toplamda üç dersten devamsız olan katılımcılar devamsız olarak kabul edilecek olup, belgelendirme hakkı sağlamamış olacaklardır.

Kimler Katılabilir

Yetkili Meslek Grupları: Elektrik Mühendisleri, Elektrik-Elektronik Mühendisleri,  Elektrik Teknik Öğretmenleri,  Elektrik Teknikerleri Detaylı Bilgi ve Kayıt için 0322 2326420 Dahili:128 yi arayabilirsiniz.

Ödeme Bilgileri

733 TL (621 TL+ KDV)