TMMOB MMO BURSA ŞUBE TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU’NDAN “CUMHURİYET’İN 100. YIL KONSERİ”

MMO 22 Kasım 2023, Çarşamba

TMMOB MMO Bursa Şubesi Türk Sanat Müziği Korosu’ndan Muhteşem Konser

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Türk Sanat Müziği Korosu, BAOB Oditoryumunda “Cumhuriyet’in 100. Yıl Konseri” gerçekleştirdi. MMO Bursa Şube Türk Sanat Müziği Korosunun verdiği konserinde sevgi, barış ve dayanışma mesajları verildi.

20 yıldır düzenli olarak konserler veren MMO Bursa Şube Türk Sanat Müziği Korosu’nun seslendirdiği eserlerin yanı sıra solo şarkılar izleyenlere keyifli bir akşam yaşattı.

MMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet İhsan Taşkınsel yaptığı açılış konuşmasında, “20 yıldır düzenli bir şekilde çalışmalarını sürdüren TSM koromuz, yeni bir konserle bizlerle birlikte oluyor ve kulağımızın pasını siliyorlar. “Daha fazla sanat” anlayışıyla, pek çok etkinliğin yanında sanat çalışmalarıyla da üyelerimiz ve toplumla bir araya gelmeye devam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Koromuzun Cumhuriyet’in 100. Yıl konseriyle umudumuzu ve moralimizi biraz daha yükselteceğiz” dedi.

Taşkınsel, konserin hazırlanmasında emeği geçen MMO Bursa Şube Türk Sanat Müziği Korosunu oluşturan Üyelere, Koro Şefi aynı zamanda MMO Bursa Şube Üyesi Filiz Başbüyük’e, değerli sunumu ile Melahat Perihan Öztürk’e, sazlarıyla koroya eşlik eden saz heyetine, MMO Bursa Şube çalışanlarına ve katılımcılara teşekkür etti.