Klima Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu ( Çevrimiçi) İZMİR ŞUBE 26 Nisan 2021 Pazartesi 13:30 Mühendis Yetkilendirme Kursu
2 / 20
Eğitim Hakkında

Klima Tesisatı Mühendis Yetkilendirme

Eğitimin Süresi : 30 saat

Eğitim Günleri ve Saatleri:
26-30.04.2021   (13:30-18:20) 5 gün

SINAV:  EĞİTİMİ TAMAMLAYAN KATILIMCILAR EĞİTİMİN BİTMESİ ARDINDAN MAKİNA PORTAL ÜZERİNDEN AÇIKLANAN YILLIK SINAV PROGRAMINA GÖRE ŞUBELERE SINAV BAŞVURUSUNDA BULUNABİLECEKLERDİR.

https://makina.mmo.org.tr/sinavlar


Eğitim ZOOM platformu aracılığıyla online eğitim olarak gerçekleştirilecektir. Online eğitimimiz günlük ortalama 6 oturum olarak yapılacak olup, oturumlar arasında aralar verilecektir.
Online eğitim katılım bağlantısı eğitimden önce kayıt yaptırdığınız mail adresinize gönderilecektir.
Tanımlanan eğitim süresinin tamamına katılım zorunludur. Online eğitim katılım süreleri MMO yöneticisi tarafından denetlenecek olup, katılım şartlarını yerine getiren katılımcılar ardından gerçekleşecek olan sınavdan başarılı olması halinde Mühendis Yetki Belgesi düzenlenecektir.
Eğitimin Amacı : Ülke ve toplum yararları doğrultusunda kaliteli, sağlıklı, konforlu, güvenli ve ekonomik yapıların gerçekleştirilmesi amacıyla, mekanik tesisat konularından Havalandırma Tesisatı hizmetlerinin üretilmesinde ve denetlenmesinde görev alacak üyelerimizin bilgi birikimlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak ve belgelendirilmelerini sağlamaktır.

4 sınav hakkının 2 yıl içinde tamamlanması gerekmektedir. Sınavlar pandemi koşullarında, sınav yapmaya uygun şubelerimiz tarafından yapılmaktadır.

Eğitim İçeriği

 MMO Ana Yönetmelik ve Yönetmelikleri, Mühendislik Etiği
-    Isı Kazancı Hesabı
-    Psikrometrik Diyagram
-    Hava Debisi Tasarımı
-    Klima Sistemleri ve Cihazları

Kimler Katılabilir

-Havalandırma Tesisatı ve Soğutma Tesisatı Mühendis Yetki Belgelerine Sahip olan Oda Üyesi Makina Mühendisleri katılabilir. 

-Kurs Ücretini Yatırmış Olmak 

-Üye Ödenti Borcu Olmamak

Ödeme Bilgileri

1.100 TL